Zespół, doświadczenie, pasja, wyobraźnia, dbałość o szczegóły – to słowa, którymi możemy opisać samych siebie. Każdy projekt jest dla nas unikalny, wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia. Rozmawiamy, tworzymy koncepcję, żeby później z sukcesem wdrożyć ją z życie. Wykonujemy realizacje wizji, na eventach, koncertach, pokazach mody, spotkaniach i konferencjach. Specjalizujemy się w obsłudze klientów biznesowych, instytucjonalnych oraz indywidualnych.

 

 

  • Dominik Lichota

    Realizator wizji, fotograf, grafik. 20 lat w branży telewizyjnej. Realizator i asystent realizatora wielu programów telewizyjnych (Rozmowy w toku, Dzień Dobry TVN, MasterChef, Przed Północą, Bez recepty, 36i6...), koncertów i transmisji telewizyjnych. Od 2001 roku prowadzi firmę GrafiCom. Od 2012 roku profesjonalnie zajmuje się fotografią i filmem. Współpracuje z wieloma firmami producenckimi i projektantami. Od 2013 roku realizuje wizje na żywo podczas Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

  • Edyta Lichota

    Zajmuje się organizacją produkcji. Na swoim koncie ma współpracę przy produkcjach telewizyjnych i nagrodzonym na World Media Festiwal filmie dokumentalnym pt. Dziennik Obserwatora. Współpracuje z projektantkami mody przy sesjach zdjęciowych i filmach wizerunkowych.

  • Oferujemy wynajem wozu realizacyjnego wraz z zespołem, sprzętem kamerowym, okablowaniem do realizacji i transmisji na żywo...